PBLH-12R0/112ST
DigiKey raktári szám
2085-PBLH-12R0/112ST-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PBLH-12R0/112ST
Leírás
CAP EDLC 112F 12V UCAP PACK
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
112 F (EDLC) szuperkondenzátor 12 V modul 20mohm / 1kHz 1500 óra / 65°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1500 óra / 65°C
Gyártó
Tecate Group
Végződtetés
Csavaros sorkapcsok
Sorozat
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
modul
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
6,614" H. x 1,654" Sz. (168,00mm x 42,00mm)
Kapacitás
112 F
Max. magasság (beültetve)
3,543" (90,00mm)
Névleges feszültség
12 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 65°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
20mohm / 1kHz