XVM-16R2656-R
DigiKey raktári szám
283-XVM-16R2656-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
XVM-16R2656-R
Leírás
CAP 65F 0% +20% 16.2V CHASSIS MT
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
65 F (EDLC) szuperkondenzátor 16.2 V modul 22mohm 1500 óra / 65°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1500 óra / 65°C
Gyártó
Eaton - Electronics Division
Végződtetés
Csavaros sorkapcsok
Sorozat
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
modul
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,846" (21,50mm)
Kapacitás
65 F
Méretek
9,291" H. x 1,803" Sz. (236,00mm x 45,80mm)
Tűrés
0%, +20%
Max. magasság (beültetve)
3,051" (77,50mm)
Névleges feszültség
16.2 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 65°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
22mohm