RTE24005 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
TE Connectivity
Raktáron: 0
Adatlap
TE Connectivity
Raktáron: 0
Adatlap
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Új termék
Ehhez nincs kép: RTE24005
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RTE24005
DigiKey raktári szám
1111-RTE24005-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RTE24005
Leírás
RTE24005
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
univerzális relé DPDT (2 Form C) 5VDC Tekercs Furatszerelt
EDA / CAD modellek
RTE24005 modellek
Kategória
Végződtetés módja
Gyrt.
Védettség
teljesen szigetelt
Sorozat
Tekercs szigetelése
F osztály
Csomagolás
Doboz
Bekapcsolási feszültség
3,5VDC
Alkatrész státusza
Aktív
Kikapcsolási feszültség
0,5VDC
Rögzítés módja
Bekapcsolási idő
8 ms
Tekercs feszültsége
Kikapcsolási idő
6 ms
Érintkező kialakítása
DPDT (2 Form C)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Névleges áram
8 A
Érintkező anyaga
Ezüst nikkel (AgNi)
Kapcsolási feszültség
400VAC - max.
Tanúsítvány
CQC, CSA, cURus, VDE
Max. kapcsolt teljesítmény
3200VA
Relé típusa
Tekercsáram
80.6 mA
Tekercs ellenállása
62 Ohms