RTE24005
RTE24005
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
RTE24005
DigiKey raktári szám
PB985-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RTE24005
Leírás
RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 5V
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
univerzális relé DPDT (2 Form C) 5VDC Tekercs Furatszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RTE24005 modellek
Kategória
Végződtetés módja
Gyrt.
Védettség
teljesen szigetelt
Sorozat
Tekercs szigetelése
F osztály
Csomagolás
Doboz
Bekapcsolási feszültség
3,5VDC
Alkatrész státusza
Aktív
Kikapcsolási feszültség
0,5VDC
Rögzítés módja
Bekapcsolási idő
8 ms
Tekercs feszültsége
Kikapcsolási idő
6 ms
Érintkező kialakítása
DPDT (2 Form C)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Névleges áram
8 A
Érintkező anyaga
Ezüst nikkel (AgNi)
Kapcsolási feszültség
400VAC - max.
Tanúsítvány
CQC, CSA, cURus, VDE
Max. kapcsolt teljesítmény
3200VA
Relé típusa
Tekercsáram
80.6 mA
Tekercs ellenállása
62 Ohms