DWP-125-1/4-0-1.5IN megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Raktáron: 0
Adatlap
Új termék
Ehhez nincs kép: DWP-125-1/4-0-1.5IN
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
DWP-125-1/4-0-1.5IN
DigiKey raktári szám
1111-DWP-125-1/4-0-1.5IN-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DWP-125-1/4-0-1.5IN
Leírás
DWP-125-1/4-0-1.5IN
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
hőre zsugorodó csővezeték, rugalmas 0,252" (6,40mm) 3-1 fekete 0,125' (38,10mm, 1,50")
Kategória
Belső átmérő (zsugorodás után)
0,080" (2,03mm)
Gyrt.
Falvastagság zsugorodás után
0,057" (1,45mm)
Sorozat
Anyag
Csomagolás
Ömlesztve
Tulajdonságok
lángálló, folyadékálló
Alkatrész státusza
Aktív
Szín
Típus
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 110°C
Zsugorodási arány
Zsugorodási hőmérséklet
80°C
Hossz
0,125' (38,10mm, 1,50")
Tárolási / hűtési hőmérséklet
32°F ~ 95°F (0°C ~ 35°C)
Belső átmérő (zsugorodás előtt)
0,252" (6,40mm)