DWP-125-1/4-0-1.5IN megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
TE Connectivity
Raktáron: 0
Adatlap
Ehhez nincs kép: DWP-125-1/4-0-1.5IN
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
DWP-125-1/4-0-1.5IN
DigiKey raktári szám
DWP-125-1/4-0-1.5IN-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DWP-125-1/4-0-1.5IN
Leírás
HEATSHRINK 0.252" X 0.125' BLACK
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
hőre zsugorodó csővezeték, rugalmas 0,252" (6,40mm) 3-1 fekete 0,125' (38,10mm, 1,50")
Kategória
Falvastagság zsugorodás után
0,057" (1,45mm)
Gyrt.
Anyag
Sorozat
Tulajdonságok
lángálló, folyadékálló
Csomagolás
Ömlesztve
Szín
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 110°C
Típus
Zsugorodási hőmérséklet
80°C
Zsugorodási arány
Tárolási / hűtési hőmérséklet
32°F ~ 95°F (0°C ~ 35°C)
Hossz
0,125' (38,10mm, 1,50")
Szavatossági idő
60 hónap
Belső átmérő (zsugorodás előtt)
0,252" (6,40mm)
Alap típusszám
Belső átmérő (zsugorodás után)
0,080" (2,03mm)
Környezetvédelmi és exportálási információk
A termékekre vonatkozó kérdések és válaszok
További információk
Helyettesítő termékek (1)
CikkszámGyártó ELÉRHETŐ MENNYISÉGDigiKey raktári szám Egységár Helyettesítés típusa
Megrendelhető
Ellenőrizze az átfutási időt.
Ömlesztve
Mennyiség Egységár Részösszeg
Más hossz
HEATSHRINK POLY 1/4"X4' BLK
Raktáron: 1124
HEATSHRINK 0.252" BLACK
Egységár:
HEATSHRINK 0.252" X 0.104' BLACK
HEATSHRINK 0.252" X 0.167' BLACK
Egységár:
HEATSHRINK 0.252" X 0.083' BLACK