100G0111-0.25-9
DigiKey raktári szám
100G0111-0.25-9-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
100G0111-0.25-9
Leírás
HOOKUP DL STRND 24AWG WHITE
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
24AWG Kapcsolóhuzal, dupla falú Vezeték 19/0,0051" fehér 750/1300V 10000' (3048,0m)
Kategória
Köpeny anyaga
Gyrt.
Köpeny átmérője
0,045" (1,14mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Köpeny vastagsága
0,008" (0,20mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Hossz
10000' (3048,0m)
Kábel típusa
Feszültség
750/1300V
Vezetékméret
Üzemi hőmérséklet
125°C