100G0111-0.25-0
DigiKey raktári szám
100G0111-0.25-0-DS-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
100G0111-0.25-0
Leírás
HOOK-UP DL STRND 24AWG BLK FEET
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Kategória
Köpeny átmérője
0,045" (1,14mm)
Gyrt.
Köpeny vastagsága
0,008" (0,20mm)
Csomagolás
Digi-Spool™, folytonos tekercs
Hossz
Rendeléskor a mennyiséget adja meg lábban
Alkatrész státusza
Aktív
Feszültség
750/1300V
Kábel típusa
Üzemi hőmérséklet
125°C