RZ01-1C4-D012
DigiKey raktári szám
PB1273-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RZ01-1C4-D012
Leírás
RELAY GEN PURPOSE SPDT 12A 12V
Gyártói standard átfutási idő
29 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
univerzális relé SPDT (1 Form C) 12VDC Tekercs Furatszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RZ01-1C4-D012 modellek
Kategória
Végződtetés módja
Gyrt.
Tekercs szigetelése
F osztály
Sorozat
Bekapcsolási feszültség
8,4VDC
Csomagolás
Csőtár
Kikapcsolási feszültség
1,2 VDC
Alkatrész státusza
Aktív
Bekapcsolási idő
8 ms
Rögzítés módja
Kikapcsolási idő
6 ms
Tekercs feszültsége
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Érintkező kialakítása
SPDT (1 Form C)
Érintkező anyaga
Ezüst nikkel (AgNi)
Névleges áram
12 A
Tanúsítvány
CQC, cURus, VDE
Kapcsolási feszültség
400VAC - max.
Relé típusa
Max. kapcsolt teljesítmény
4800VA
Tekercs ellenállása
360 Ohms
Tekercsáram
33.3 mA