RTE24005 | |
|---|---|
DigiKey raktári szám | 1111-RTE24005-ND |
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | RTE24005 |
Leírás | RTE24005 |
Gyártói standard átfutási idő | 17 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | univerzális relé DPDT (2 Form C) 5VDC Tekercs Furatszerelt |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | RTE24005 modellek |
Kategória | Végződtetés módja tű |
Gyrt. | Védettség teljesen szigetelt |
Sorozat | Tekercs szigetelése F osztály |
Csomagolás Doboz | Bekapcsolási feszültség 3,5VDC |
Alkatrész státusza Aktív | Kikapcsolási feszültség 0,5VDC |
Rögzítés módja | Bekapcsolási idő 8 ms |
Tekercs feszültsége | Kikapcsolási idő 6 ms |
Érintkező kialakítása DPDT (2 Form C) | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 85°C |
Névleges áram 8 A | Érintkező anyaga Ezüst nikkel (AgNi) |
Kapcsolási feszültség 400VAC - max. | Tanúsítvány CQC, CSA, cURus, VDE |
Max. kapcsolt teljesítmény 3200VA | Relé típusa |
Tekercsáram 80.6 mA | Tekercs ellenállása 62 Ohms |