RR01J680KTB | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | RR01J680KTB |
Leírás | RES 680K OHM 5% 1W AXIAL |
Gyártói standard átfutási idő | 13 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 680 kOhms ±5% 1W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, impulzustűrő, Biztonsági Fémfólia |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | RR01J680KTB modellek |
Kategória | Tulajdonságok lángálló bevonat, impulzustűrő, Biztonsági |
Gyrt. | Hőmérsékleti koefficiens ±300ppm/°C |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 235°C |
Csomagolás Vágott szalag (CT) Szalag dobozban (TB) | Tokozás |
Alkatrész státusza Aktív | Gyártói tokozás axiális |
Ellenállás | Méretek 0,102" átmérő x 0,268" H. (2,60mm x 6,80mm) |