PR01000106803JR500
DigiKey raktári szám
56-PR01000106803JR500TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
56-PR01000106803JR500CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
PR01000106803JR500
Leírás
RES 680K OHM 5% 1W AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
680 kOhms ±5% 1W Furatszerelt ellenállás axiális Autóipar AEC-Q200, lángálló bevonat, olvadó, biztonsági Fémfólia
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Tulajdonságok
Autóipar AEC-Q200, lángálló bevonat, olvadó, biztonsági
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±250ppm/°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 200°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Ellenállás
Gyártói tokozás
axiális
Tűrés
Méretek
0,098" átmérő x 0,256" H. (2,50mm x 6,50mm)