RR01J680KTB
DigiKey raktári szám
A138211CT-ND - Vágott szalag (CT)
A138211TB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RR01J680KTB
Leírás
RES 680K OHM 5% 1W AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
680 kOhms ±5% 1W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, impulzustűrő, Biztonsági Fémfólia
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RR01J680KTB modellek
Kategória
Tulajdonságok
lángálló bevonat, impulzustűrő, Biztonsági
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±300ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 235°C
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Tokozás
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
axiális
Ellenállás
Méretek
0,102" átmérő x 0,268" H. (2,60mm x 6,80mm)