CRG0603F30K1 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
Direct
Stackpole Electronics Inc
Raktáron: 45 403
Adatlap
Stackpole Electronics Inc
Similar
YAGEO
Similar
YAGEO
Bourns Inc.
Panasonic Industry
30.1 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W SMD ellenállás 0603 (1608 metrikus) Vastag réteg
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CRG0603F30K1
DigiKey raktári szám
CRG0603F30K1-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CRG0603F30K1
Leírás
RES SMD 30.1K OHM 1% 1/10W 0603
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CRG0603F30K1 modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Sorozat
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Ellenállás
Max. magasság (beültetve)
0,022" (0,55mm)