ANT-W63-FPC-LH100M4
DigiKey raktári szám
343-ANT-W63-FPC-LH100M4-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ANT-W63-FPC-LH100M4
Leírás
ANT WIFI6 FPC 45X7 100MM MHF4
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2,45GHz, 5,5225GHz, 6,5375GHz 802.11b/g/-c/ax, Bluetooth, ISM, U-NII, Wi-Fi, Zigbee™ Lapos tapasz RF antenna 2,4GHz ~ 2,5GHz, 5,15GHz ~ 5,895GHz, 5,95GHz ~ 7,125GHz 4,5dBi, 6,3dBi, 10,1dBi I-PEX MHF4 ragasztós
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ANT-W63-FPC-LH100M4 modellek
Kategória
Sávok száma
3
Gyártó
TE Connectivity Linx
VSWR
Sorozat
Erősítés
4,5dBi, 6,3dBi, 10,1dBi
Csomagolás
Tasak
Max. teljesítmény
2 W
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Kábel - 100mm
RF család / szabvány
802.15.4, Bluetooth, általános ISM, WiFi
Végződtetés
I-PEX MHF4
Frekvenciacsoport
UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Rögzítés módja
ragasztós
Frekvencia (közép / sáv)
2,45GHz, 5,5225GHz, 6,5375GHz
Max. magasság
0,004" (0,10mm)
Frekvenciatartomány
2,4GHz ~ 2,5GHz, 5,15GHz ~ 5,895GHz, 5,95GHz ~ 7,125GHz