AANI-FB-0086-0200W
DigiKey raktári szám
535-AANI-FB-0086-0200W-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AANI-FB-0086-0200W
Leírás
FPC ANT WI-FI6E/7 TRI-BAND 2.4/
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2,44GHz, 5,5GHz, 6,525GHz 802,11b/be/g/n/ac/ax, Bluetooth, Wi-Fi, WLAN, Zigbee™ Lapos tapasz RF antenna 2,4GHz ~ 2,483GHz, 5,15GHz ~ 5,85GHz, 5,925GHz ~ 7,125GHz 3dBi, 3,6dBi, 2,7dBi I-PEX MHF4 (U.FL) ragasztós
Kategória
Sávok száma
3
Gyártó
Abracon LLC
VSWR
2
Sorozat
Erősítés
3dBi, 3,6dBi, 2,7dBi
Csomagolás
Tasak
Tulajdonságok
Kábel - 200mm
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés
I-PEX MHF4 (U.FL)
RF család / szabvány
802.15.4, Bluetooth, WiFi
Rögzítés módja
ragasztós
Frekvenciacsoport
UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Max. magasság
0,008" (0,20mm)
Frekvencia (közép / sáv)
2,44GHz, 5,5GHz, 6,525GHz
Felhasználás
802,11b/be/g/n/ac/ax, Bluetooth, Wi-Fi, WLAN, Zigbee™
Frekvenciatartomány
2,4GHz ~ 2,483GHz, 5,15GHz ~ 5,85GHz, 5,925GHz ~ 7,125GHz