ANT-GNCP-C25L15100
DigiKey raktári szám
343-ANT-GNCP-C25L15100-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ANT-GNCP-C25L15100
Leírás
RF ANT GNSS GPS L1L5 25X25 LNA
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1,176GHz, 1,561GHz, 1,575GHz, 1,601GHz Beidou, COMPASS, GALILEO, GLONASS, GPS, IRNSS, NavIC, Qzss Kerámia patch RF antenna 1,164GHz ~ 1,189GHz, 1,559GHz ~ 1,606GHz 26,8dBi, 25,3dBi, 26,6dBi, 24,4dBi U.FL Felületszerelt
EDA / CAD modellek
ANT-GNCP-C25L15100 modellek
Kategória
Sávok száma
4
Reflexiós veszteség
-11,2dB, -18,1dB, -18,1dB, -20,7dB
Csomagolás
Tasak
Erősítés
26,8dBi, 25,3dBi, 26,6dBi, 24,4dBi
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Kábel - 100mm
Végződtetés
U.FL
Frekvenciacsoport
UHF (1GHz ~ 2GHz)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Frekvencia (közép / sáv)
1,176GHz, 1,561GHz, 1,575GHz, 1,601GHz
Max. magasság
0,472" (12,00mm)
Frekvenciatartomány
1,164GHz ~ 1,189GHz, 1,559GHz ~ 1,606GHz