ANT-GNCP-C25L125100
DigiKey raktári szám
343-ANT-GNCP-C25L125100-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ANT-GNCP-C25L125100
Leírás
RF ANT GNSS L1L2L5 25X25 LNA UFL
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1,176GHz, 1,202GHz, 1,227GHz, 1,248GHz, 1,561GHz, 1,575GHz, 1,601GHz Beidou, COMPASS, GALILEO, GLONASS, GPS, IRNSS, NavIC, Qzss Kerámia patch RF antenna 1,1164GHz ~ 1,189GHz, 1,197GHz ~ 1,25GHz, 1,559GHz ~ 1,606GHz 29,1dBi, 18,2dBi, 26,6dBi, 10,4dBi, 25,3dBi, 26,9dBi, 23,9dBi U.FL Felületszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ANT-GNCP-C25L125100 modellek
Kategória
Sávok száma
7
Gyártó
TE Connectivity Linx
VSWR
Sorozat
Reflexiós veszteség
-8,4dB, -15,6dB, -13,2dB, -17,5dB, -15,4dB, -15,4dB, -16,4dB
Csomagolás
Tasak
Erősítés
29,1dBi, 18,2dBi, 26,6dBi, 10,4dBi, 25,3dBi, 26,9dBi, 23,9dBi
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Kábel - 100mm
RF család / szabvány
navigáció
Végződtetés
U.FL
Frekvenciacsoport
UHF (1GHz ~ 2GHz)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Frekvencia (közép / sáv)
1,176GHz, 1,202GHz, 1,227GHz, 1,248GHz, 1,561GHz, 1,575GHz, 1,601GHz
Max. magasság
0,472" (12,00mm)
Frekvenciatartomány
1,1164GHz ~ 1,189GHz, 1,197GHz ~ 1,25GHz, 1,559GHz ~ 1,606GHz