ANT-916-USP elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
TE Connectivity Linx
Raktáron: 6 172
Adatlap
Similar
Taoglas Limited
Raktáron: 0
Adatlap
915MHz ISM, LoRa, Érzékelő hálózatok, SigFox chip RF antenna 904MHz ~ 928MHz 0,3dBi forraszanyag Felületszerelt
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
MICROSPLATCH-ANTENNA
ANT-916-USP
DigiKey raktári szám
ANT-916-USP-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ANT-916-USP
Leírás
RF ANT 916MHZ CHIP SOLDER SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
ANT-916-USP modellek
Kategória
Antenna típusa
chip
VSWR
1,9
Csomagolás
Csőtár
Erősítés
0,3dBi
Alkatrész státusza
Elavult
Végződtetés
forraszanyag
Rögzítés módja
Felületszerelt
Frekvenciacsoport
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Max. magasság
0,100" (2,54mm)
Frekvencia (közép / sáv)
915MHz
Felhasználás
ISM, LoRa, Érzékelő hálózatok, SigFox
Frekvenciatartomány
904MHz ~ 928MHz