ANT-916-USP-T
DigiKey raktári szám
ANT-916-USP-TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
ANT-916-USP-TCT-ND - Vágott szalag (CT)
ANT-916-USP-TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ANT-916-USP-T
Leírás
RF ANT 916MHZ CHIP SOLDER SMD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
915MHz ISM, LoRa, Érzékelő hálózatok, SigFox chip RF antenna 904MHz ~ 928MHz 0,3dBi forraszanyag Felületszerelt
EDA / CAD modellek
ANT-916-USP-T modellek
Kategória
Antenna típusa
chip
VSWR
2
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Erősítés
0,3dBi
Végződtetés
forraszanyag
Rögzítés módja
Felületszerelt
Frekvenciacsoport
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Max. magasság
0,100" (2,54mm)
Frekvencia (közép / sáv)
915MHz
Felhasználás
ISM, LoRa, Érzékelő hálózatok, SigFox
Frekvenciatartomány
904MHz ~ 928MHz