T4142512021-000
DigiKey raktári szám
A125541-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
T4142512021-000
Leírás
CONN RCPT MALE 2POS GOLD SOLDER
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 pozíciós kör alakú csatlakozó Dugaszolóaljzat, tűsorok forraszanyag
EDA / CAD modellek
T4142512021-000 modellek
Kategória
Csatlakozóház bevonata
nikkel
Gyrt.
Párosított érintkező bevonata
arany
Sorozat
Szín
ezüst
Csomagolás
Ömlesztve
Védettség
IP67 - porálló, vízhatlan
Alkatrész státusza
Aktív
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Csatlakozó típusa
Árnyékolás
Pozíciók száma
2
Névleges áram (Amper)
4A
Csatlakozó mérete (betét)
M12-2
Névleges feszültség
250V
Rögzítés módja
panelre szerelhető, Furatszerelt
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C