T4112501021-000
DigiKey raktári szám
A134541-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
T4112501021-000
Leírás
CONN PLUG FMALE 2POS GOLD SCREW
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 pozíciós kör alakú csatlakozó dugó, aljzatok Csavar
EDA / CAD modellek
T4112501021-000 modellek
Kategória
Párosított érintkező bevonata
arany
Gyrt.
Szín
fekete, ezüst
Sorozat
Védettség
IP67 - porálló, vízhatlan
Csomagolás
Ömlesztve
Tulajdonságok
Csatlakozóház, összekötő anya
Alkatrész státusza
Aktív
Árnyékolás
Csatlakozó típusa
Névleges áram (Amper)
4A
Pozíciók száma
2
Névleges feszültség
250V
Csatlakozó mérete (betét)
M12-2
Kábelátmérő
0,157" ~ 0,236" (4,00mm ~ 6,00mm)
Rögzítés módja
Lengő (soros), derékszögű
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C