MPZ1608Y101BTA00
DigiKey raktári szám
445-MPZ1608Y101BTA00TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-MPZ1608Y101BTA00CT-ND - Vágott szalag (CT)
445-MPZ1608Y101BTA00DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MPZ1608Y101BTA00
Leírás
FERRITE BEAD 100 OHM 0603 1LN
Részletes leírás
100 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 2A 40mohm
EDA / CAD modellek
MPZ1608Y101BTA00 modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
2A
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
40mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Max. magasság
0,037" (0,95mm)
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Impedancia / frekvencia
100 Ohms @ 100 MHz