BU33SD5WG-TR
DigiKey raktári szám
BU33SD5WG-TRTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BU33SD5WG-TRCT-ND - Vágott szalag (CT)
BU33SD5WG-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BU33SD5WG-TR
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 500MA 5-SSOP
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 500mA 5-SSOP
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BU33SD5WG-TR modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
80 µA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
68dB (1kHz)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
6V
Tokozás
SC-74A, SOT-753
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
5-SSOP
Dropout feszültség (max.)
0,15V / 100mA