MPZ1608S331ATD25
DigiKey raktári szám
445-MPZ1608S331ATD25TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-MPZ1608S331ATD25CT-ND - Vágott szalag (CT)
445-MPZ1608S331ATD25DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MPZ1608S331ATD25
Leírás
FERRITE BEAD 330 OHM 0603 1LN
Részletes leírás
330 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 1,7A 80mohm
EDA / CAD modellek
MPZ1608S331ATD25 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Névleges áram (max.)
1,7A
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
80mohm
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Max. magasság
0,037" (0,95mm)
Impedancia / frekvencia
330 Ohms @ 100 MHz
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)