MPZ1608B471ATD25
DigiKey raktári szám
445-MPZ1608B471ATD25TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-MPZ1608B471ATD25CT-ND - Vágott szalag (CT)
445-MPZ1608B471ATD25DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MPZ1608B471ATD25
Leírás
FERRITE BEAD 470 OHM 0603 1LN
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
470 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 1A 150mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MPZ1608B471ATD25 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Névleges áram (max.)
1A
Gyártó
TDK
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
150mohm
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Szűrő típusa
Tápvezeték
Rögzítés módja
Felületszerelt
Vonalak száma
1
Max. magasság
0,037" (0,95mm)
Impedancia / frekvencia
470 Ohms @ 100 MHz
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)