MPZ1005S330HT000
DigiKey raktári szám
445-174931-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-174931-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-174931-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MPZ1005S330HT000
Leírás
FERRITE BEAD 33 OHM 0402 1LN
Részletes leírás
33 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0402 (1005 metrikus) 3A 22mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
3A
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
22mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Max. magasság
0,022" (0,55mm)
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Impedancia / frekvencia
33 Ohms @ 100 MHz