SDT10A45P5-13D
DigiKey raktári szám
31-SDT10A45P5-13DTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
31-SDT10A45P5-13DCT-ND - Vágott szalag (CT)
31-SDT10A45P5-13DDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SDT10A45P5-13D
Leírás
DIODE SCHOTTKY 45V 10A POWERDI 5
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 45 V 10A Felületszerelt PowerDI™ 5
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SDT10A45P5-13D modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
300 µA @ 45 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Technológia
Gyártói tokozás
PowerDI™ 5
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
45 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 150°C
Vezetési áram (Io)
10A
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
470 mV @ 10 A