MZ1608-601Y
DigiKey raktári szám
MZ1608-601YTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MZ1608-601YCT-ND - Vágott szalag (CT)
MZ1608-601YDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MZ1608-601Y
Leírás
FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
600 Ohms @ 100 MHz 1 táp, Jelvezeték Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 100mA 450mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MZ1608-601Y modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
100mA
Gyártó
Bourns Inc.
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
450mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
táp, Jelvezeték
Max. magasság
0,039" (1,00mm)
Vonalak száma
1
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Impedancia / frekvencia
600 Ohms @ 100 MHz