MMZ1608R102ATA00
DigiKey raktári szám
445-MMZ1608R102ATA00TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-MMZ1608R102ATA00CT-ND - Vágott szalag (CT)
445-MMZ1608R102ATA00DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MMZ1608R102ATA00
Leírás
FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
Részletes leírás
1 kOhms @ 100 MHz 1 Jelvezeték Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 400mA 500mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MMZ1608R102ATA00 modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
400mA
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
500mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Max. magasság
0,037" (0,95mm)
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Impedancia / frekvencia
1 kOhms @ 100 MHz