MMZ1005S182ET000
DigiKey raktári szám
445-6748-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-6748-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-6748-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MMZ1005S182ET000
Leírás
FERRITE BEAD 1.8 KOHM 0402 1LN
Részletes leírás
1.8 kOhms @ 100 MHz 1 Jelvezeték Ferritgyöngy 0402 (1005 metrikus) 200mA 1,5ohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MMZ1005S182ET000 modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
200mA
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
1,5ohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Max. magasság
0,022" (0,55mm)
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Impedancia / frekvencia
1.8 kOhms @ 100 MHz