SN74LVC2G14DCKR
DigiKey raktári szám
296-13011-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-13011-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-13011-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SN74LVC2G14DCKR
Leírás
IC INVERT SCHMITT 2CH 2IN SC70-6
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
inverter IC 2 Csatorna Schmitt trigger SC-70-6
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SN74LVC2G14DCKR modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Max. nyugalmi áram
10 µA
Gyrt.
Kimeneti áram - magas, alacsony
32mA, 32mA
Sorozat
Alacsony logikai szint
0,3V ~ 1,4V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Magas logikai szint
1,4V ~ 3,7V
Alkatrész státusza
Aktív
Max. terjedési késleltetés / V, max. CL
4,7ns / 5V, 50pF
Logikai áramkör típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Áramkörök száma
2
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemenetek száma
2
Gyártói tokozás
SC-70-6
Tulajdonságok
Schmitt trigger
Tokozás
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Tápfeszültség
1,65V ~ 5,5V