MMZ1005S102CT000
DigiKey raktári szám
445-2163-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-2163-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-2163-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MMZ1005S102CT000
Leírás
FERRITE BEAD 1 KOHM 0402 1LN
Részletes leírás
1 kOhms @ 100 MHz 1 Jelvezeték Ferritgyöngy 0402 (1005 metrikus) 200mA 750mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MMZ1005S102CT000 modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
200mA
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
750mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Max. magasság
0,022" (0,55mm)
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Impedancia / frekvencia
1 kOhms @ 100 MHz