V85MLA1210NH
DigiKey raktári szám
F2224TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F2224CT-ND - Vágott szalag (CT)
F2224DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
V85MLA1210NH
Leírás
VARISTOR 105V 250A 1210
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
105 V 250 A Varisztor 1 Áramkör Felületszerelt, MLCV 1210 (3225 metrikus)
Kategória
Varisztor feszültség (max.)
115 V
Gyártó
Littelfuse Inc.
Lökőáram
250 A
Sorozat
Energia
2,5J
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Áramkörök száma
1
Alkatrész státusza
Aktív
Kapacitás / frekvencia
260 pF @ 1 MHz
Max. AC feszültség
67 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Max. DC feszültség
85 V
Rögzítés módja
Felületszerelt, MLCV
Varisztor feszültség (min.)
95 V
Tokozás
1210 (3225 metrikus)
Varisztor feszültség (tip.)
105 V