KCZ1210AH301HRTD25
DigiKey raktári szám
445-KCZ1210AH301HRTD25TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-KCZ1210AH301HRTD25CT-ND - Vágott szalag (CT)
445-KCZ1210AH301HRTD25DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
KCZ1210AH301HRTD25
Leírás
CMF FOR AUTO,300,0.1A,-55~125
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 300 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 4,5ohm
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
4,5ohm
Gyártó
TDK
Névleges DC feszültség
5V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Jelvezeték
Méretek
0,049" H. x 0,039" Sz. (1,25mm x 1,00mm)
Vonalak száma
2
Max. magasság
0,024" (0,60mm)
Impedancia / frekvencia
300 Ohms @ 100 MHz
Tokozás
0504 (1210 metrikus), 4 kivezetéses
Névleges áram (max.)
100mA