SIT8920BM-32-33E-20.000000
DigiKey raktári szám
1473-SIT8920BM-32-33E-20.000000-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SIT8920BM-32-33E-20.000000
Leírás
MEMS OSC XO 20.0000MHZ LVCMOS
Vevői azonosító
Részletes leírás
20 MHz XO (standard) LVCMOS, LVTTL Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Kimenet
LVCMOS, LVTTL
Gyrt.
Tápfeszültség
3,3V
Sorozat
Frekvenciastabilitás
±25ppm
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyártói tokozás
4-SMD (5x3,2)
Frekvencia
Méretek
0,197" H. x 0,126" Sz. (5,00mm x 3,20mm)
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)