FS1412-0600-AL
DigiKey raktári szám
445-FS1412-0600-ALTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-FS1412-0600-ALCT-ND - Vágott szalag (CT)
445-FS1412-0600-ALDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FS1412-0600-AL
Leírás
DC DC CONVERTER 600MV
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nem izolált PoL modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 600mV 12A 4,5V - 16V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FS1412-0600-AL modellek
Kategória
Feszültség - 1. kimenet
Gyrt.
Max. kimeneti áram
12A
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tulajdonságok
Állítható kimenet, I2C interfész, terhelésmegosztás, PMBus™
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Típus
Nem izolált PoL modul
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimenetek száma
1
Tokozás
22-PowerLGA modul
Bemeneti feszültség (min.)
4,5V
Méretek
0,23" H. x 0,19" Sz. x 0,06" M. (5,8mm x 4,9mm x 1,6mm)
Bemeneti feszültség (max.)
16V