FK28C0G2E471JN006 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
TDK
Raktáron: 5 158
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
TDK
Raktáron: 0
Adatlap
470 pF ±5% 250V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 Radiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
FK28C0G2E471JN006
DigiKey raktári szám
FK28C0G2E471JN006-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
FK28C0G2E471JN006
Leírás
CAP CER 470PF 250V C0G RADIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
FK28C0G2E471JN006 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag dobozban (TB)
Méretek
0,157" H. x 0,098" Sz. (4,00mm x 2,50mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,217" (5,50mm)
Tűrés
±5%
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)