FG28C0G2E471JNT06
DigiKey raktári szám
445-173569-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-173569-3-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
FG28C0G2E471JNT06
Leírás
CAP CER 470PF 250V C0G RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
470 pF ±5% 250V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 Radiális
EDA / CAD modellek
FG28C0G2E471JNT06 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,157" H. x 0,098" Sz. (4,00mm x 2,50mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,217" (5,50mm)
Tűrés
±5%
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)