FG18C0G1H4R7CNT06
DigiKey raktári szám
445-173199-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-173199-3-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
FG18C0G1H4R7CNT06
Leírás
CAP CER 4.7PF 50V C0G RADIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
4.7 pF ±0,25pF 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 Radiális
EDA / CAD modellek
FG18C0G1H4R7CNT06 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Méretek
0,157" H. x 0,098" Sz. (4,00mm x 2,50mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,217" (5,50mm)
Tűrés
±0,25pF
Kivezetések közötti távolság
0,098" (2,50mm)