FA18C0G1H4R7CNU06
DigiKey raktári szám
445-180473-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-180473-3-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
FA18C0G1H4R7CNU06
Leírás
CAP CER 4.7PF 50V C0G RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4.7 pF ±0,25pF 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 Radiális
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FA18C0G1H4R7CNU06 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Radiális
Kapacitás
Méretek
0,157" H. x 0,098" Sz. (4,00mm x 2,50mm)
Tűrés
±0,25pF
Max. magasság (beültetve)
0,217" (5,50mm)
Névleges feszültség
Kivezetések közötti távolság
0,098" (2,50mm)