DPX252690DT-5031A1
DigiKey raktári szám
445-174203-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-174203-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-174203-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DPX252690DT-5031A1
Leírás
RF DIPLEXER 829MHZ/2.2GHZ 1008
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
RF diplexer Diplexer 698MHz ~ 960MHz / 1,71GHz ~ 2,69GHz 1008 (2520 metrikus), 8 NYÁK kontaktus
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DPX252690DT-5031A1 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Frekvenciasáv (alacsony / magas)
698MHz ~ 960MHz / 1,71GHz ~ 2,69GHz