DEA160710LT-5023B1
DigiKey raktári szám
445-175609-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-175609-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-175609-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DEA160710LT-5023B1
Leírás
RF FILTER LOW PASS 0603
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Frekvencia Aluláteresztő RF szűrő (rádiófrekvencia) 30MHz Sávszélesség 1dB 0603 (1608 metrikus), 4 NYÁK kontaktus
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DEA160710LT-5023B1 modellek
Kategória
Szűrő típusa
Aluláteresztő
Gyártó
TDK
Beiktatási veszteség
1dB
Sorozat
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0603 (1608 metrikus), 4 NYÁK kontaktus
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Sávszélesség
30MHz
Max. magasság
0,018" (0,45mm)