DEA162450BT-1298A1
DigiKey raktári szám
445-174763-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-174763-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-174763-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DEA162450BT-1298A1
Leírás
RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 0603
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2,45GHz közép Frekvencia Sáváteresztő RF szűrő (rádiófrekvencia) 100MHz Sávszélesség 1,3dB 0603 (1608 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DEA162450BT-1298A1 modellek
Kategória
Szűrő típusa
Sáváteresztő
Gyártó
TDK
Beiktatási veszteség
1,3dB
Sorozat
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,063" H. x 0,027" Sz. (1,60mm x 0,70mm)
Frekvencia
2,45GHz közép
Max. magasság
0,035" (0,90mm)
Sávszélesség
100MHz