CGA4J3X5R1E475M125AB
DigiKey raktári szám
445-12676-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-12676-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-12676-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CGA4J3X5R1E475M125AB
Leírás
CAP CER 4.7UF 25V X5R 0805
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4.7 µF ±20% 25V Kerámia kondenzátor X5R 0805 (2012 metrikus)
EDA / CAD modellek
CGA4J3X5R1E475M125AB modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Tűrés
±20%
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,057" (1,45mm)