CGA4J1X7R1E475M125AC | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | CGA4J1X7R1E475M125AC |
Leírás | CAP CER 4.7UF 25V X7R 0805 |
Gyártói standard átfutási idő | 28 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 4.7 µF ±20% 25V Kerámia kondenzátor X7R 0805 (2012 metrikus) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | CGA4J1X7R1E475M125AC modellek |
Kategória | Hőmérsékleti koefficiens |
Gyrt. | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Sorozat | Minősítések AEC-Q200 |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Felhasználás |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja |
Kapacitás | Tokozás 0805 (2012 metrikus) |
Tűrés ±20% | Méretek 0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm) |
Névleges feszültség | Vastagság (max.) 0,057" (1,45mm) |