CGA3E2X7R1H104K080AA nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
TDK
Raktáron: 563 581
Adatlap
Similar
TDK
Raktáron: 1 824
Adatlap
Direct
KYOCERA AVX
Direct
KYOCERA AVX
KEMET
Murata Electronics
Taiyo Yuden
Upgrade
KEMET
Murata Electronics
Raktáron: 688
Raktáron: 81
0.1 µF ±10% 50V Kerámia kondenzátor X7R 0603 (1608 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.