UMK107B7104KAHT
DigiKey raktári szám
587-3502-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
587-3502-1-ND - Vágott szalag (CT)
587-3502-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
UMK107B7104KAHT
Leírás
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.1 µF ±10% 50V Kerámia kondenzátor X7R 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
UMK107B7104KAHT modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Minősítések
AEC-Q200
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,035" (0,90mm)