CGA2B3X7S2A332K050BB
DigiKey raktári szám
445-6907-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-6907-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-6907-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CGA2B3X7S2A332K050BB
Leírás
CAP CER 3300PF 100V X7S 0402
Vevői azonosító
Részletes leírás
3300 pF ±10% 100V Kerámia kondenzátor X7S 0402 (1005 metrikus)
EDA / CAD modellek
CGA2B3X7S2A332K050BB modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Tűrés
±10%
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,022" (0,55mm)