GCM155R72A332KA37D
DigiKey raktári szám
490-GCM155R72A332KA37DTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-GCM155R72A332KA37DCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-GCM155R72A332KA37DDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
GCM155R72A332KA37D
Leírás
CAP CER 3300PF 100V X7R 0402
Részletes leírás
3300 pF ±10% 100V Kerámia kondenzátor X7R 0402 (1005 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
GCM155R72A332KA37D modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,022" (0,55mm)